Geneza Ruckpack

Żołnierze są w stanie przetrwać wyłącznie na tym, co noszą w plecaku przez okrągły tydzień. Głównym źródłem składników odżywczych są dla nich racje żywnościowe (MRE meal ready to eat), ale większość zabiera ze sobą dodatkowe suplementy, by utrzymać wysoką sprawność mentalną i fizyczną. Mjr Robert Dyer wraz ze swoim oddziałem specjalnym marines mieli dosyć przyjmowania licznych pigułek i przygotowywania dań w proszku podczas ciągnących się tygodniami misji w Afganistanie. Miejsce w plecaku było na wagę złota; chcieli niewielkiego, łatwego do spożycia pokarmu, który zaspokoiłby potrzebę zachowania stuprocentowej sprawności podczas całodobowych operacji. Po zidentyfikowaniu głównych czynników psychologicznych i fizycznych niezbędnych dla optymalnej wydajności, mjr Dyer i jego rosnące grono towarzyszy broni oraz specjalistów do spraw żywienia opracowali serię produktów, testując je w warunkach polowych wśród żołnierzy i atletów. Mjr Dyer założył Noots! Nutrition, firmę która wkrótce wypuściła na rynek swój pierwszy produkt o nazwie RuckPack®. Ten pięcimililitrowy, multiwitaminowy szot reprezentuje najbardziej zaawansowaną wersję energetyku, i gwarantuje dostarczenie składników pozwalających uzyskać najwyższą wydajność organizmu tak, byś bez problemu mógł stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Poglądy. Flaga. Celownik.

Logo RuckPack® - celownik, jest czymś więcej niż tylko symbolem przypominającym o militarnym pochodzeniu firmy. Chodzi o ustalanie celu. Skupianiu się na nim. Chodzi o poświęcenie, które wkładasz by walczyć, bez względu na przeciwności. Przypomina on, że ktoś stale w Ciebie mierzy – jeśli zwolnisz, wyprzedzi Cię, zastąpi.

Odwrócona flaga jest naszywką, którą często noszą walczące oddziały. Jest noszona tyłem do przodu, na prawym ramieniu, symbolizując przystąpienie do walki - moment gdy bohater wkracza do akcji.

Symbole te reprezentują poświęcenie, zapał i siłę tych, którzy zdecydowali się podjąć walkę z przeciwnościami losu. Chodzi o nastawienie. RuckPack® wspiera każdego, kto jest gotów walczyć. RuckPack® pomoże Ci w każdej walce.

  • Gdzie kupić?

    Spodobał Ci się Ruckpack! Sprawdź gdzie możesz go kupić!...

    Czytaj więcej