The shot

RUCKPACK został opracowany przez Roberta Dyer, oficera w czynnej służbie piechoty morskiej, aby zapewnić dodatkowe źródło składników odżywczych żołnierzom na polu bitwy. Wizją Dyer’a było stworzenie skondensowanego produktu, dostarczającego maksymalnej dawki energetycznej.

RUCKPACK jest kombinacją napoju energetyzującego i suplementu diety stworzonego do sportu i walki, jego pojawienie się wprowadza nową kategorię na rynku napojów sportowych. Udowodnione działanie: podtrzymuje najwyższą sprawność umysłową i fizyczną. RUCKPACK to jedyny napój energetyzujący stworzony na polu bitwy przez oddziały specjalne marines, by sprostać trudom wojny. RUCKPACK jest teraz dostępny dla elitarnych sportowców szukających zastrzyku energii, chcących zwiększyć swoją wytrzymałość, sprawność fizyczną oraz poprawić zdrowie z pomocą naturalnych składników. Nie ważne, o co walczysz, RUCKPACK będzie twoim towarzyszem broni!

Naładowany naturalną (czystą!) energią, nasycony niezbędnymi witaminami, minerałami, oraz innymi suplementami zdrowotnymi RuckPack® dostarcza dokładnie tego, czego potrzebuje ciało w jednym pięciomililitrowym shocie.

RUCKPACK to wielowymiarowy produkt, koncentrujący się na stopniowym dostarczaniu do organizmu, wszystkich wartości odżywczych. 5g fruktozy, witamina B6i B12 oraz A-glicerofosforan choliny, w błyskawicznym tempie dostarczają maksymalną dawkę energii. MicroActive CoQ10 i teobrominy zapewniają stały poziom energii podczas dnia, a witamina D3, przyjmowana przez okres 12 tygodni, zapewnia poprawę kondycji i zapobiega zmęczeniu mięśni. Wszystkie 13 składników wspomaga długoterminowe dostarczanie składników energetycznych do organizmu, dzięki czemu zapobiega ciągłemu zmęczeniu i poprawia ogólny stan zdrowia.

Regularnie przyjmowany RUCKPACK zapewnia mnóstwo korzyści fizycznych i psychicznych. Jego składniki zostały starannie dobrane tak, aby zapewnić jak najlepszą wydajność organizmu zarówno ze skutkiem natychmiastowym, jak i przy długoterminowym wysiłku w ciągu całego dnia.

RUCKPACK nie zawiera szkodliwej dla organizmu kofeiny oraz tauryny.

 

Brak pustych kalorii w napoju energetycznym:

Witaminy:
B6, B12, C, D3, K
 
Elektrolity:
Potas, wapń, magnez
 
Nootropiki (aktywizatory mózgu):
A-glicerofosforan choliny
 
Antyoksydanty:
MicroActive® CoQ10Muscle Growth
 
Rozwój i regeneracja mięśni:
Aminokwasy rozgałęzione (BCAA)
 
Zdrowe stawy:
Metylosulfonylometan (MSM)
  • Gdzie kupić?

    Spodobał Ci się Ruckpack! Sprawdź gdzie możesz go kupić!...

    Czytaj więcej